Paralia Pantaleimonos
Hotely a apartmány Paralia Pantaleimonos, všechna ubytování v Paralia Pantaleimonos
4 hvězdičkové hotely v Paralia Pantaleimonos
Zobrazit více + Méně -
Hotel San Panteleimon
Parallia Neou Panteleimona, Paralia Pantaleimonos, Řecko
Komfortní 4-hvězdičkový Hotel San Panteleimon Paralia Pantaleimonos leží v 25-minutové pěší vzdálenosti od Hrad Platamonas. Při pobytu zde budete mít přístup k Wi-Fi v celé budově a parkoviští na…
Katerina & Despoinas Apartments
Neos Panteleimonas Pierias, Paralia Pantaleimonos, Řecko
Komfortní 4-hvězdičkový Katerina & Despoinas Apartments Paralia Pantaleimonos leží v 25-minutové pěší vzdálenosti od Pláž Skotina.
3 hvězdičkové hotely v Paralia Pantaleimonos
Zobrazit více + Méně -
Hotel Afroditi
Paralia Panteleimona, Paralia Pantaleimonos, Řecko
Hotel Afroditi Paralia Pantaleimonos nabízí komfortní ubytování 2 km od Hrad Platamonas, a obsahuje sejf a restauraci.
Olympus Suites
Παραλία Παντελεήμονα, Paralia Pantaleimonos, Řecko
Komfortní Olympus Suites Paralia Pantaleimonos, který se nachází 25 minut chůze od Camping Hellas, nabízí rovnou střechu k opalování a sluneční terasu. Hotel se nachází 5 minut chůze od centra města…
2 hvězdičkové hotely v Paralia Pantaleimonos
Zobrazit více + Méně -
Oceana Beach Hotel
Paralia Neou Panteleimon, Paralia Pantaleimonos, Řecko
Vedle Panteleimonas beach ve městě Paralia Pantaleimonos Oceana Beach Hotel nabízí komfortní ubytování s výhledem na moře. Areál nabízí také Wi-Fi v pokojích.
Hotel Pantazis
Paralia Panteleimonos, Paralia Pantaleimonos, Řecko
Hotel Pantazis se nachází ve městě Paralia Pantaleimonos, 1 km od Pláž Skotina, a nabízí plavecký bazén.
Doporučené hotely v Paralia Pantaleimonos
Zobrazit více + Méně -
Apartmán Archontiko Driani
Paralia Panteleimonos, Paralia Pantaleimonos, Řecko
Návštěvníci města Paralia Pantaleimonos budou mít příjemné ubytování v apartmánu Apartmán Archontiko Driani.
Dioni Houses
Paralia Neou Panteleimona, Paralia Pantaleimonos, Řecko
Apartmán Dioni Houses nabízí ubytování s Wi-Fi v pokojích, 1 km od Hrad Platamonas. Tento apartmán zahrnuje 1 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyni.