Skála Sikiás
Skála Sikiás hotelek és apartmanok, minden szálláshely Skála Sikiás
Studio Porto Marina
Pigadaki, Skála Sikiás, Görögország
A kényelmes 2 csillagos Studio Porto Marina Skála Sikiás hotel egy strand övezetben található, csaknem 5 percnyi sétára a privát strandtól. A Skála Sikiás városi apartmanhotel jóvoltából könnyű…
Ajánlott szállodák itt: Skála Sikiás
Mutasson többet + Elrejtés -
Efthea Valley
Κριαριτσι, Skála Sikiás, Görögország
A Skála Sikiás városközpontjától kevesebb mint 1 km-re található Efthea Valley Skála Sikiás apartman kilátást nyújt a tengerre. Az apartmanban Wi-Fi és privát parkoló is elérhető.
Achilleas Peaceful Place
Συκιά Σιθωνία Χαλκιδικής, Skála Sikiás, Görögország
Az Achilleas Peaceful Place Skála Sikiás apartman elsőrangú elhelyezkedése miatt könnyen megközelíthető a 20 percnyi sétára lévő Tourkolimnionas. A vendégek asztali tenisszel is fokozhatják…